®

1953, Balıkesir

Adrese Teslim

Marka Logo

Yönetim

İletişim

Metin Kutusu: Mehmet YANTURALI      İsmail YANTURALI

Yarım Asrı Aşkın Süredir, Sucukta Güven Damgası

YANTURALI SUCUKLARI, 1953 yılında Balıkesir’de Mehmet YANTURALI tarafından üretilmeye başlanmıştır.  60’lı ve 70’li yıllarda firma daha da büyüyüp kalite ve lezzeti ile Balıkesir ve çevresinde meşhur bir isim haline gelmiştir.

1980 yılında Balıkesir-Bursa karayolu üzerinde modern tesislerini kuran firma Balıkesir, Ege, Marmara, Edremit körfezi, Bursa ve İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de damak tadını bilen ve sucukta güven arayanların vazgeçemediği bir marka olmuştur. 1989 yılında “Türk Patent Enstitüsü”nden marka tescili alınmış ve koruma altındadır. YANTURALI SUCUKLARI’nın herhangi bir alt veya yan kuruluşu yoktur.

 

 

 

Yanturalı Sucuklarının Farkı; Değişmeyen Yeşil Etiket, Gerçek Lezzet

YANTURALI SUCUKLARI  “Gerçek Fermente Sucuk”tur; yani “Geleneksel Türk Sucuğu”dur. Dana, manda ve sığır eti ve çeşitli baharatlardan üretilmektedir. İçinde tavuk, hindi, soya gibi katkı maddeleri yıllar boyu hiç kullanılmamış ve bugün de kullanılmamaktadır. Bu nedenle gerçek sucuk lezzetindedir.

Yanturalı Sucukları 1953’den günümüze aynı lezzeti ve kaliteyi korumayı başarmıştır. Yanturalı Sucukları’nın lezzeti, Mehmet YANTURALI’ nın yıllar boyunca verdiği emek sonucunda kazandığı lezzet ustalığı ve maharetinde gizlidir. Günümüzün teknolojik gelişmelerini yakından izleyip üretime aktarmakla birlikte, lezzet ve kalitenin temel kaynağı geleneksel ustalık, maharet, titizlik ve meslek aşkındadır. “Kalitenin ve lezzetin korunması ilkesi”nden asla ödün verilmemiştir.

 

 

Üretim İlkeleri

Yanturalı Sucukları ilk kurulduğu günden beri “önce kalite, doğal lezzet, sağlıklı üretim, tüketiciye saygı ve dürüstlük” ilkelerini benimsemiştir. Bu ilkeler ışığında yarım asrı aşkın süredir, halkımızın damak zevkine uygun  sucuk üretimi yapan firma “sucukta güven damgası” haline gelmiştir.

 

 

 

Merkez

Merkez satış mağazası, Balıkesir şehir merkezinde  Ege mahallesi, Demirciler caddesinde bulunmaktadır. 

 

 

 

 

 

Üretim ve Satış Tesisleri

Üretim Balıkesir-Bursa karayolu 14. km’ sinde bulunan 16.000 m2 açık, 1000 m2 kapalı alan üzerinde kurulmuş olan modern tesislerde sağlık ve temizlik prensiplerine uygun koşullarda veteriner hekim denetiminde yapılmaktadır. Tesislerde ayrıca satış mağazası da bulunmaktadır. 

 

 

Ana Sayfa

Hakkımızda

Ürün Bilgileri

Satış Noktaları